top of page

OPEN SPACE

 

Podujatia OPEN SPACE, ktoré sa už desaťročia konajú v duchu technológie Američana Harrisona Owena, sa zameriavajú na moderovanie aktivít spojených so spracovaním rôznych tém vo veľmi veľkých skupinách.

 

OPEN SPACE je však aj OTVORENÝ PRIESTOR v zmysle skutočného trojrozmerného priestoru, ale zároveň aj priestor, ktorý je OTVORENÝ v tom najširšom slova zmysle.

 

Ten náš OPEN SPACE je pomerne malý priestor, cca. 80 m2 plochy zrenovovaného rodinného domu na Pluhovej ulici 25 v Bratislave (asi 300 m od Polus City Centra), do ktorého sa nezmestí toľko ľudí ako plánujú podujatia pána Owena, alebo veľkoplošné kancelárie súčasnoti.

 

Náš OPEN SPACE je však otvorený vo všetkých súvislostiach: spája minulosť s tým najmodernejším, čo dnešok prináša a zároveň má ambíciu stať sa priestorom, v ktorom sa ľudia stretávajú, aby riešili témy, ktoré sú pre nich dôležité. Aby sa v rámci kurzov, seminárov, workshopov alebo koučingu, v niekoľkých jazykoch, naučili niečo nové, aby nezabudli na to „staré“, ale dobré, aby odovzdali druhým svoje skúsenosti a možno aj niečo z toho, čo sa  ni naučili. Aby strávili spoločne príjemné chvíle v rámci teambildingu, ale hlavne aby to všetko robili v príjemne netradičnom prostredí zmodernizovaného, takmer storočného, domu pri šálke kávy alebo čaju.

 

Otvorenú atmosféru nášho priestoru dotvára pôvodný starožitný nábytok v kombinácii s výtvarnými dielami z nášho regiónu a maľbami súčasného maliara z ďalekej Brazílie Adelia Sarro a ďalších umelcov z južnej Ameriky.

 

Náš SPACE je OPEN a náš SPACE je meeting  SPACE

bottom of page